123RF Fotobanka 123RF Fotobanka

Mobilné aplikácie pre iPad, iPhone a platformu Android

Mobilné aplikácie sa stávajú nevyhnutnou súčasťou nášho každodeního života. Aplikácie pre smartphony a tablety nám uľahčujú prácu alebo nám dokonca umožňujú pracovať aj na miestach, kde to predtým nebolo možné. Fotobanka 123RF teraz ponúka aplikácie pre platformu iOS a Android, ktoré sú už teraz na stiahnutie zadarmo v iTunes App Store a Google Play.

123RF Stock Photo pre iPad

Aplikácia 123RF Stock Photo pre iPad je veľmi intuitívne a umožňuje nielen prezeranie a vyhľadávanie v kolekcii takmer 20 mil. fotografií, ale aj kompletnú správu účtu. Po prihlásení môžete pracovať so svojimi lightbox, vytvárať nové a tie následne zdieľať. Zdieľať môžete aj jednotlivé fotografie. Veľmi ľahko si môžete pripravovať rešerše a rôzne kolekcie fotografií na ktoromkoľvek mieste a následne s nimi ďalej pracovať až budete u svojho počítača. Okrem lightbox môžete v rámci aplikácie používať tiež funkciu obľúbené, obrázok do obľúbených pridáte jednoduchým kliknutím na tlačidlo.


Prostredie iPad aplikácie 123RF - prehliadanie lightboxu

Aplikácia vie pracovať aj s rozšírenými vyhľadávacími filtrami, umožňuje vyhľadávanie pomocou kľúčových slov a kategórií a zoradenie podľa relevantnosti, dáta alebo obľúbenosti u ostatných užívateľov. Aplikácia 123RF Stock Photo navyše disponuje tzv. Infinite Scroll, čo je funkcia, ktorá pomocou nastavenia veľkosti náhľadov vie zobraziť kompletné výsledky vyhľadávania na jednej obrazovke bez nutnosti scrollovanie (pozri nasledujúci obrázok).


Výsledky vyhľadávania - funkcia Infinite Scroll v praxi

Aplikácia je pripravená pre retina displeje, náhľady fotografií sú k dispozícii vo vysokej kvalite a Vy tak máte možnosť pozrieť si fotografie v ďaleko vyššom rozlíšení než na Vašom počítači.

Detail fotografie poskytuje všetky potrebné informácie ako je veľkosť obrázkov, číslo fotografie, kľúčové slová, popis fotografie atď. (pozri nasledujúci obrázok).


Detail fotografie

123RF On-The-Go pre iPhone a platformu Android

Aplikácia 123RF On-The-Go je určená prevažne fotografom, ktorí do fotobanky 123RF aktívne prispievajú svojimi fotografiami. Jedná sa o platformu online portfólia, ktoré funguje na podobnom princípe ako napr. Instagram. S pomocou tejto aplikácie môžete na servery 123RF z Vášho telefónu nahrať fotografie, ktoré kúpite napríklad priamo v teréne a potom už len sledovať, koľko používateľov si snímku zakúpi. Samozrejmosťou je tzv. sledovanie ostatných fotografov (following), funkcia like apod.


Aplikácia 123RF On-The-Go pre iPhone

Aplikácie na stiahnutie

Aplikácie si môžete zadarmo stiahnuť na iTunes App Store nebo Google Play pomocou nasledujúcich odkazov:


123RF Fotobanka

Slovenské zastúpenie:   +420 226 238 691 cz.123rf


Prihlásenie Zaregistrujte sa
VIAC AKO 91.990.000 FOTOGRAFIÍ