123RF Fotobanka 123RF Fotobanka

Otázky a odpovede

Ako mám správne postupovať pri nákupe?

Pred zakúpením balíka je vhodné si rozmyslieť, aké množstvo obrázkov budete potrebovať a akým spôsobom ich budete chcieť použiť. Ak potrebujete každý deň sťahovať väčší počet obrázkov, a pritom Vám postačí štandardná licencia, veľkosť do rozmeru XXL a iba formát JPEG, ponúkame Vám možnosť predplatného.

V prípade, že je Vašou prioritou najvyššia obrazová kvalita, vysoké rozlíšenie alebo širšie možnosti použitia (rozšírená licencia), potom je ideálnym riešením nákup kreditov. Za kredity je možné kúpiť okrem fotografií aj vektorové obrázky a videá. Platnosť kreditov je jeden rok od nákupu.

Chcem zaplatiť kartou cez internet, ale systém mi ju odmieta prijať. Prečo?

Najčastejšou príčinou býva to, že karta nemá nastavené denné limity pre platby na internete. Požiadajte svojho bankára o ich nastavení, prípadne zmeny vykonajte sami v rámci svojho internetového bankovníctva..

Súbor som stiahol, ale zabudol som, kam sa mi uložil?

Ak nechcete v počítači súbor zložito hľadať, môžete si ho zadarmo opätovne stiahnuť. Pred uložením potom vyberte miesto na disku, kde súbor bez problémov nájdete. Zoznam stiahnutých súborov nájdete v nastavení Vášho účtu pod položkou História objednávok.

Môžem si nechať spätne zmeniť údaje na faktúre?

Áno, je to možné, ale iba raz.

Ako mám postupovať pri platbe prevodom?

Pri výbere spôsobu platby zvoľte možnosť, Bank-in "a stlačte tlačidlo" Pokračovať ". Zobrazia sa Vám všetky potrebné údaje na zaplatenie. Príkaz k úhrade môžete vykonať prostredníctvom svojho elektronického bankovníctva alebo na pobočke svojej banky. V okamihu potvrdenia platby nám prosím zašlite e-mail s informáciou o objednanej službe na adresu na adresu cz@123rf.com.

Som prispievateľom (fotograf / dodávateľ) a neviem, akú adresu spoločnosti mám uviesť na daňové priznanie.

Na daňové priznanie uveďte:

123RF Limited
(Hong Kong Company Registration No: 1071720)
Unit 1010 10/F Miramar Tower
132 Nathan Road
Tsim Sha Tsui Kowloon Hong Kong
Tel: +852 8226 0220
Fax: +852 3020 6655
Email: info@123rf.com


123RF Fotobanka

Slovenské zastúpenie:   +420 226 238 691 cz.123rf


Prihlásenie Zaregistrujte sa
VIAC AKO 91.990.000 FOTOGRAFIÍ