123RF Fotobanka 123RF Fotobanka

Exkluzívna kolekcia logotypov

Logotyp alebo grafická značka je v dnešnej dobe úplne nenahraditeľný prvok vizuálnej identity spoločnosti alebo konkrétneho produktu. Kvalitný a predovšetkým originálný logotyp je výsadou predných grafických štúdií alebo grafikov všeobecne a cena za také logo sa pohybuje v rádoch stoviek až tisíc euro.

Naproti tomu stojí ponuka tzv "klip-artových" logotypov, resp. grafických prvkov v štandardnej licenciu, ktoré nájdete aj v našej fotobanke a ktoré možno veľmi dobre použiť pre východiskový bod prípravy logotypu alebo celej vizuálnej identity. V takom prípade často stačí menší zásah grafika a logotyp je na svete. Avšak je potrebné sa zmieriť s tým, že tento logotyp, resp. grafický prvok, stiahne a použije mnoho ďalších. Ďalšou nevýhodou takto vzniknutého logotypu je to, že takéto logo nemožno zaregistrovať ako platnú ochrannú známku Vašej spoločnosti alebo produktu.

Ak nechcete investovať veľké peniaze do originálneho logotypu navrhnutého na mieru, ale napriek tomu by ste mali radi vlastné originálne logo, ponúkame Vám riešenie. Popri krátkych video a audio klipov sme pre Vás pripravili ďalšie unikátne sekcii exkluzívnych logotypov.

V tejto sekcii nájdete originálne logotypy a grafické prvky, ktoré vznikli exkluzívne pre fotobanku 123RF, to znamená, že táto loga neponúka žiadna iná fotobanka ani logobanka. V nasledujúcich bodoch Vám predstavíme ako to funguje:

  • logotypy v tejto sekcii sú k dispozícii za jednotnú cenu 250 kreditov, na túto sekciu sa nevzťahuje žiadny z predplatných tarífov (základné a prémium)
  • v momente, kedy logo zakúpite a stiahnete, zmizne z ponuky pre ostatných užívateľov, tzn. že Vami vybrané a zakúpené logo už nestiahne nikto iný


Niekoľko praktických informácií

  • v tejto sekcii nemožno vyhľadávať, môžete iba prechádzať jednotlivé stránky pomocou tlačidla v tvare šípky
  • zakúpený logotyp môžete stiahnuť vo formáte *. EPS a * JPEG
  • v prípade, že si logotyp z exkluzívnej kolekcie uložíte do lightboxu, zostáva tento logotyp naďalej v ponuke pre ostatných užívateľov

Nákupom logotypu z tejto unikátnej kolekcie získate výhradné právo užívať logo akýmkoľvek spôsobom si prajete vrátane možnosti úpravy názvu spoločnosti alebo sloganu.

Ponuku exkluzívne logo kolekcie nájdete na tejto adrese: http://cz.123rf.com/logo, prípadne v druhom stĺpci v päte stránky (pozri obr. 1).


Obr. 1

Kúpna zmluva na výhradné logo je umiestnená na adrese: http://cz.123rf.com/logoagreement.php

Ak máte k exkluzívnej kolekcii logotypov akýkoľvek dotaz, neváhajte sa obrátiť na našu podporu. Kontaktovať nás môžete prostredníctvom Skype: cz.123rf, prípadne na tel čísle: 800 60 60 60.


123RF Fotobanka

Slovenské zastúpenie:   +420 226 238 691 cz.123rf


Prihlásenie Zaregistrujte sa
VIAC AKO 91.990.000 FOTOGRAFIÍ