123RF Fotobanka 123RF Fotobanka

Nová kolekcia zvukových klipov

Po predstavení unikátna kolekcia logotypov, novej kolekcie prémiových snímok EVO alebo dynamicky sa rozrastajúcej zbierky krátkych videoklipov pre Vás máme ďalšiu novinku.

Chceme byť Vaším partnerom naprieč celou Vašou kreatívnou tvorbou a preto sme pre Vás prichystali novú službu. S potešením Vám môžeme oznámiť, že sme spustili novú knižnicu so zvukovými klipmi nazvanú 123RF Audio Microstock.

Táto knižnica obsahuje viac ako 20000 Royalty-Free zvukových klipov, ktoré okorení Vaše kreatívne projekty. Knižnica je rozdelená do dvoch kategórií: hudba a zvukové efekty.

Hudobná knižnica obsahuje nasledujúce žánre:
detská hudba, filmové hudba, klasická hudba, právnických, country & western, bicie a basové linky, elektronická hudba, abstraktné a experimentálne hudba, folk & akustická hudba, funk & groove, R&B, Hip Hop, Jazz, Pop, Rock, World Music , bicie, spev a hlasové vokály.

Knižnice zvukových efektov obsahuje tieto zvuky:
mestské zvuky, priemyselné a futuristické zvuky, zvuky z prírody, technické zvuky vhodné pre tlačidlá, menu a pod, zvuky, ktoré vydáva človek, zvieratá, cartoon zvuky atď.

Hudbu a zvuky z tejto kolekcie je možné nakupovať pomocou kreditného systému, na túto kolekciu sa nevzťahuje predplatné. V rámci kreditového systému tak majú všetci naši užívatelia okamžitý prístup nielen k fotografiám, vektorom, ilustráciám a obrazovým klipom, ale novo tiež ku zvukovým klipom. To všetko Vám teraz umožní vykonávať vysoko kreatívne práce, ktoré vyčnievajú z davu, veľmi pružne a efektívne.

A kde túto knižnicu nájdete? Môžete použiť priamy odkaz http://cz.123rf.com/stock-audio/, prípadne kliknite na tlačidlo "AUDIO" v hlavnom paneli pre vyhľadávanie (obr. 1). Na vyskúšanie sme pre Vás prichystali šesť audio klipov, ku ktorým je priradená štandardné audio zmluva (obr. 2).


Obr. 1 – Panel pre vyhľadávanie, sekcie audio


Obr. 2 – Audio ukážky k použitie zdarma

Ak patríte medzi audio profesionálov, môžete rovnako ako v prípade fotografií využiť náš predajný kanál a speňažiť svoje vlastné hudobné klipy, zvuky apod. Cenu si určíte sami pomocou päťstupňového cenového systému. Váš zárobok sa potom bude pohybovať medzi 30 až 60% z predajnej ceny. Zvukové klipy môžete nahrať pomocou FTP. Viac informácií vrátane postupu nájdete na stránke
http://cz.123rf.com/blog/blog.php?idblog=b1000254.

Pokiaľ máte ku kolekcii zvukových klipov akýkoľvek dotaz, neváhajte sa obrátiť na našu podporu. Kontaktovať nás môžete prostredníctvom skypu: cz.123rf, prípadne na tel čísle: 800 60 60 60.


123RF Fotobanka

Slovenské zastúpenie:   +420 226 238 691 cz.123rf


Prihlásenie Zaregistrujte sa
VIAC AKO 91.990.000 FOTOGRAFIÍ