123RF Fotobanka 123RF Fotobanka

Prémiová kolekcia fotografií EVO

Ako ste sa už mohli presvedčiť, fotobanka 123RF Vám ponúka veľmi kvalitné fotografie za dostupnú cenu. Medzi našich zákazníkov patria ale aj náročnejšie typy klientov, ktorí si radi priplatia za prémiové fotografie a presne pre nich sme pripravili kolekciu nazvanú EVO.

Fotografie z tejto kolekcie sľubujú jedinečný, vysoko kvalitný obsah so silným zameraním na všetky typy zákazníkov. Ako uvádza viceprezident predaja a marketingu 123RF, Stephanie Sitt: "značka EVO predstavuje nové fotografie, ktoré sú obzvlášť dôležité pre dynamické a meniace sa potreby klientov. Tí môžu očakávať zábery najvyššej technickej kvality."

Prémiová kolekcia fotografií EVO je špeciálne prispôsobená klientom, ktorí hľadajú kvalitné fotografie, ktoré nie sú príliš nákladné, ale zároveň nie sú dostupné vo všetkých možných mikrofotobankách apod.

Fotografi, ktorých snímky sa v kolekcii EVO objavujú, boli starostlivo vybraní pre svoju impozantnú a dôslednú prácu. Stephanie Sitt dodáva: "Sme presvedčení, že vybraní fotografi majú cit pre dokonalosť a zaslúži si patričné ​​uznanie, aj preto im bola umožnená možnosť publikovať svoje fotografie v kolekcii EVO. Fotografov, ktorí svojimi zábery prispievajú do tejto kolekcie, vyberá špeciálna porota zostavená zo skúsených fotografov, kameramanov a umeleckých riaditeľov. Aby sme zaistili, že zákazníci dostanú len tie najlepšie fotografie, výber snímok prechádza niekoľkými fázami prísneho schvaľovacieho procesu. "

Fotografie z prémiovej kolekcie EVO sú zahrnuté v bežnom základnom vyhľadávaní medzi snímkami. Spoznáte ich podľa malého loga EVO, ktoré je umiestnené pod náhľadom obrázka (obr. 1). Ak budete chcieť vyhľadávať iba medzi fotografie z tejto kolekcie, pomôže Vám k tomu špeciálny filter v rámci rozšíreného vyhľadávania (podsekcie "Kolekcia"). Podrobne sa tomu venujeme v článku "Ako na rešerše fotografií, aneb ako hľadať fotografie a nájsť".

Prémiová kolekcia fotografií EVO
Obr. 1 – Logo kolekcie EVO vo výsledkoch vehledávání

Snímky z tejto kolekcie sú dostupné iba v rámci kreditového systému, nevzťahuje sa na ne predplatné. Viac informácií o nákupnom systému nájdete v článku "Nákupné systém a možnosti platieb".

Viceprezident predaja a marketingu 123RF, Stephanie Sitt uzatvára slovami: "aby sme zaistili vysokú relevantnosť a skutočnosť, že databáza bude vždy aktuálna, denne do tejto kolekcie pridávame 500 až 1000 nových snímok. Fotobanka 123RF bude vždy stáť na čele s vývojom nových nástrojov, vytváranie nových nápadov a revolúciu nových koncepcií, to všetko v snahe priniesť našim klientom čo najviac alternatívnych zdrojov rozličných snímok. Kolekcia EVO je toho dôkazom, je to začiatok nového vývoja v tomto odvetví ".

Ak máte k prémiovej kolekciu snímok EVO akýkoľvek dotaz, neváhajte sa obrátiť na našu podporu. Kontaktovať nás môžete prostredníctvom Skype: cz.123rf, prípadne na tel čísle: 800 60 60 60.


123RF Fotobanka

Slovenské zastúpenie:   +420 226 238 691 cz.123rf


Prihlásenie Zaregistrujte sa
VIAC AKO 91.990.000 FOTOGRAFIÍ